Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 3,099
» Son Üye: AnthonySycle
» Toplam Konular: 5,349
» Toplam Yorumlar: 5,383

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 39 kullanıcı aktif
» 1 Kayıtlı
» 38 Ziyaretçi
Michaelsog

Son Aktiviteler
Tez Yazdırma Fiyatları
Forum: Ana Forum
Son Yorum: resthit
Dün, Saat: 18:22
» Yorumlar: 0
» Okunma: 50
Film Sektöründe Kalite
Forum: Ana Forum
Son Yorum: sadomazo909
Dün, Saat: 11:19
» Yorumlar: 0
» Okunma: 34
Havalimanı Transfer
Forum: Ana Forum
Son Yorum: creeper
Dün, Saat: 01:43
» Yorumlar: 0
» Okunma: 46
Aysun Uğuş Yabancı Dil Me...
Forum: Ana Forum
Son Yorum: osman75
Dün, Saat: 01:33
» Yorumlar: 0
» Okunma: 15
TJK Bülten
Forum: Ana Forum
Son Yorum: deniz
02-08-2020, Saat: 23:23
» Yorumlar: 0
» Okunma: 12
Paketleme Ve Besleme Maki...
Forum: Ana Forum
Son Yorum: creeper
02-08-2020, Saat: 22:43
» Yorumlar: 0
» Okunma: 15
İkinci El Arabalar
Forum: Ana Forum
Son Yorum: deniz
02-08-2020, Saat: 21:46
» Yorumlar: 0
» Okunma: 12
MP4 Dönüştürücü
Forum: Ana Forum
Son Yorum: creeper
02-08-2020, Saat: 20:21
» Yorumlar: 0
» Okunma: 16
MOUNT&BLADE II BANNERLORD...
Forum: Ana Forum
Son Yorum: paylasdur
02-08-2020, Saat: 17:10
» Yorumlar: 0
» Okunma: 28
Finansal Bilgilerde Doğru...
Forum: Ana Forum
Son Yorum: sadomazo909
02-08-2020, Saat: 17:07
» Yorumlar: 0
» Okunma: 17

 
  Tez Yazdırma Fiyatları
Yazar: resthit - Dün, Saat: 18:22 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

Üniversite lisans, yüksek lisans ve doktora süreçlerinin en zorlu aşaması tez yazma aşamasıdır. Eğitmenlerin tez yazma görevini vermesinin nedeni öğrencinin araştırma yapma becerisini güçlendirmek ve eğitimi konusunda tam olarak bilgilenmesinin sağlanmasıdır. Ayrıca yazılan tezler bilim için oldukça öğretici olabilir. Birçok yeni nesil diğer neslin yazdığı tezler sayesinde bilgi sahibi olmuştur. Tez yazarken eğitim dünyasına yeni bir ışık kazandırmak, bilime yeni yorum katmak ve bilinmeyenleri bildirmek en önemli unsurlardır. Fakat bazı öğrenciler tez yazmaya fırsat bulacak bir yaşama sahip olmayabilir. Öğrencilerin akademik tezlerini yazmaya bazen zamanı yetmez. Bazen de kişiler tezini nasıl yazacağı konusunda zorluk yaşayabilir. Bu durumda tez danışmanlığı yapan yerler devreye girer. Paralı tez yazdırma uzun süredir tüm dünyada yapılan bir hizmettir. Öğrencilere tez yazma konusunda uzman kişilerin belirli bir ücret karşılığı verdiği hizmete tez yazdırma denilir.
Paralı tez yazdırma hizmetinin tez yazdırma ücretleri birçok unsura göre değişir. Tez yazdırdığınız işletme veya kişinin belirleyeceği fiyat politikaları birbirinden farklı olabilir. Bu ücretler hiçbir zaman sabit bir ücrete sahip olmaz. Her tez ve her içerik için belirlenen tez yazdırma ücreti farklı olabilir. Çünkü tüm tezler birbirinden farklı kaynak araştırma ve uzunluk gerektirebilir. Lisans tezi yazmak yüksek lisans ve doktora tezi yazmaya göre daha kolay olduğundan fiyatları da daha uygundur denilebilir. Fakat her çalışma farklı kapsam içerdiğinden yine de net bir ücret belirlemek söz konusu dahilinde olamaz.
Paralı Tez Yazdırma İçin Ücretler
Yüksek lisans ve doktora tezlerinde yapılan uygulamaların birçok parametresi olabilir. Bu parametreler çoğaldıkça belirlenen tez yazdırma ücreti de değişir. Tez danışmanlığı almak isteyen öğrenciler tez yazdırırken fiyat kısmını ikinci planda tutmalıdır. Çünkü tez yazmak çok yorucu ve çok araştırma isteyen bir iştir. Bu nedenle öğrenci kendisi tez yazamadığı durumda mutlaka gereken fiyatı ödemek durumundadır.
Tez yazdırma fiyatlarını sayfa başına veren yerler vardır. Fakat her tez birbirinden bağımsız zorluktadır. Örneğin lisans mühendislik tezi ile yüksek lisans hemşirelik tezleri tamamen birbirinden farklı araştırmalar gerektirir. Bu nedenle iki tez aynı fiyat dahilinde olamaz. Bu nedenle sayfa başına ücret yerine araştırma içeriğine göre ücret belirlemek daha doğru bir politika olur.
Parayla tez yazan yerler daha önce defalarca tez yazdığı için tez yazım kılavuzuna hakim olan yerlerdir. Eğer sizin danışman eğitmeniniz farklı bir yazım talebinde bulunduysa mutlaka bu talebi ayrıntılı şekilde tez danışmanınıza bildirmeniz gerekir. Aksi halde teziniz kabul görmez. Tez danışmanına teziniz ile alakalı tüm ayrıntıları vermelisiniz. Tez danışmanı da tez yazım sürecinden mutlaka sizi haberdar etmelidir. Bu şekilde iki taraflı halde yazılan teze hakim olunabilir. Yazılan tez hakkında bilgi sahibi olmazsanız danışmanınız bunu fark eder ve tezinize red verebilir.

Bu konuyu yazdır

  Film Sektöründe Kalite
Yazar: sadomazo909 - Dün, Saat: 11:19 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

Film Sektöründe Kalite
Sürekli olarak evde kaldığımız bu zor dönemlerde insanlar kendini film izlemeye aramaktadır. Film izlemek için en iyi sitelerden biri olan bu web sitesinde Full HD film izle ve yabancı film izle seçenekleri ile keyifli bir vakit geçirebilmektesiniz. Çoğu filmin orijinal sesi ve Türkçe dublaj film izle özelliği ile siz sinemaseverlerin dikkatini çekmektedir. Bu yüzden Bu web sitesi sinemaseverlerin dikkatini çekmektedir. Birçok özelliği ile rakip film sitelerinin önünde olup size kaliteli bir hizmet sunmaktadır.
Film İzlerken Kalite
Bu web sitesi rakiplerine göre kaliteli bir hizmet verip full film izle ve online film izle gibi küçük ayrıntılar ile öne çıkıp insanların favori film izleme sitesi haline gelmiştir.

Bu konuyu yazdır

  Havalimanı Transfer
Yazar: creeper - Dün, Saat: 01:43 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

Antalya havalimanı transfer hizmeti yerli ve yabancı misafirlerinizi karşılamak istediğiniz her an size destek veriyor. Konaklama, yat turları ve günü birlik gezilerin planlanması konusunda da kişi ve gruplara özel çözümler sunan firmamız havalimanı transfer hizmetlerinde güvenin ve kalitenin adresi oldu. Her anınızı renklendirecek olan tatilinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek istediğinizde uzmanlarımız size destek vermekten mutluluk duyacaktır. Rezervasyon yaptırdıktan sonra hemen sizi karşılamaya hazır olan ekibimiz Covid 19 tedbirlerine uygun olarak planlama yapmaktadır. Her zaman memnun kalacağınız bir destek almanızı sağlayacak olan müşteri temsilcilerimiz araç kiralamada şoförlü ve şoförsüz destek vermektedir. Yabancı dil bilen personel desteğiyle yabancı misafirlerinizi de ağırlayabilirsiniz.Transfer-Ulaşım Çözümleri

Uçak ve otobüsle gelen misafirlerinize transfer ulaşım çözümleri sunan ekibimiz, günün her saatinde sizi karşılamak için hazır olacaktır. Antalya VIP transfer hizmeti, özel misafirlerinizi lüks araçlarla karşılar, özel villalara ağırlanmaları için villa kiralama hizmeti verir, denizin tadını çıkarmak için de yat kiralama desteği vermektedir. Ulaşım konusunda çözüm bulacağınız çok sayıda işlemin gerçekleşmesini sağlayacak olan ekibimiz %100 müşteri memnuniyeti oranını her zaman üst düzeyde tutmaktadır. Rezervasyon taleplerinizi iletebileceğiniz web sitemizde istediğiniz konumdan karşılama ve araç kiralama hizmeti almanız mümkün olacaktır. Günün her saatinde destek almanızı sağlayacak olan çalışmalarımızla araç kiralama, konaklama ve diğer hizmetler eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.

Bu konuyu yazdır

  Aysun Uğuş Yabancı Dil Merkezi
Yazar: osman75 - Dün, Saat: 01:33 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

HAKKIMIZDA
Eğitmenlerimiz üniversitelerimizin İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun olup, alanında uzman, deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Birçoğu alanlarında master yapmış olup, her seviyeye uygun eğitim vermektedirler.

Yabancı öğretim kadrosu; RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikaları olan üniversite mezunu, pedogojik formasyona sahiptirler.

Eğitmenlerimiz aynı zamanda öğrencilerimizin DİL EDİNME SÜRECİNDE karşılaştıkları sorunlarda destek vererek, onlara REHBERLİK etmektedirler. Eğitmenler olarak amacımız,kişi ve seviye ayırt etmeksizin Yabancı dili en iyi şekilde öğretmektir.

Bursa İngilizce kursu, Bursa toefl kursu, Bursa ielts kursu için en doğru adres.

Saygılarımla, Aysun Uğuş

EĞİTİM ÖĞRETİM FELSEFEMİZ

"Kendi dilini bilmeyen,yabancı dil öğrenemez." Bernard

Anadilimiz Türkçe'nin anlam ve önemini öğrencilerimize kavralatmak ve dünya dillerini öğretmek eğitim ve öğretim felsefemizdir.

MİSYON VE VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Uluslararası standartlar doğrultusunda Yabancı Dili konuşabilen bireyler yetiştiren bir kurum olmak...

MİSYONUMUZ

Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu, kişi ayırt etmeksizin yabancı dili konuşturmaya yönelik BÜTÜNSEL Eğitim Anlayışı ile Başarı sağlatmaktadır.

BAŞARI ÖLÇÜMÜZ
Başarı, hedefe ulaşmaktır. Beraber çıktığımız bu yolda kurum olarak başarı ölçülerimiz:
- Hedef belirleme
- Verilen misyonları yerine getirme
- Ölçme değerlendirme
- Portfolyo analizleri(Kendi kendini değerlendirme)
- Yabancı dili belirlenen hedef doğrultusunda konuşabilme

Bu konuyu yazdır

  TJK Bülten
Yazar: deniz - 02-08-2020, Saat: 23:23 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

TJK bülten sayfasında ne zaman isterseniz yerinizi alabilirsiniz. Atla ilgili tahminler, yarışlar, ganyan bilgileri sayfa da yer almaktadır. TJK sonuç öğrenmek istiyorsanız o zaman yapmanız gereken, sayfayı ziyaret etmeye başlamanız olacaktır. Tamamen doğru sonuçlar sizlere sunulmaya devam edilir. Kaliteli bir hizmet sunmuş olduğundan dolayı tercih edilen adreslerden biridir. TJK sonuçlarına da yer veren kaliteli sitede, üst düzeye sahip hizmetler sunulur. Böylece çok kolay bir şekilde de takiplerinizi yapmaya başlamış olacaksınız. Altılı bülten hizmetlerine yer vermiş olduğundan dolayı son dönemde çok fazla tercih edilen adreslerden biri haline de gelmeyi başarmıştır. Aynı zamanda site içerisinde TJK canlı bülteni de göreceksiniz. Canlı bir şekilde izlemek isteyenler sitede yerini alabilir.

Adres: https://tjkbulten.com

Bu konuyu yazdır

  Paketleme Ve Besleme Makineleri
Yazar: creeper - 02-08-2020, Saat: 22:43 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

Firmamız çikolata, bisküvi ve gofret paketlemek için kullanılan makineleri sizler için tasarlıyor. Kuruluşumuzdan bu yana sahip olduğumuz kalitemizle müşterilerimizin beklentilerine tam olarak yanıt verebiliyoruz.

Makinelerimiz üzerinde ürün set- up süreleri minimum seviyeye indirildi. Paketleme makineleri konusunda aradığınız kalite elinizin altına geliyor. Biz her zaman yeniliğin peşinde koşan insana ve çevreye saygı duyan firmalardan bir tanesidir. Sizin için besleme ve paketleme makineleri üretebiliriz. Bu adres üzerinden güvenilir, sağlıklı ve kaliteli gıda üreten makineler tasarlıyoruz. Günümüzde beklentilerin ve ihtiyaçların hızla değiştiği bir zamanda müşteri memnuniyetini en iyi şekilde koruyabiliyoruz. Bu adres üzerinde size özel çözümler sunmaya devam ediyoruz. Firmamız paketleme sistemleri konusunda yüksek kaliteli ürünler imal ederek beklentilere tam olarak yanıt verebiliyor.

Kremalama Sistemleri
Makinelerimiz tasarıma ve kullanmış olduğumuz malzeme seçimine büyük bir önem veriyoruz. Avrupa' da yer alan firmalarla rekabet edebilir kaliteyi yakalamayı başardık. Yüksek kalitede yatay ambalaj makinaları ve besleme sistemleri ile müşteri taleplerini karşılayabiliyoruz. Makinelerimizi tasarlarken her koşulda müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirledik. Son teknolojilerden faydalanarak el değmeden paketleyebilecek ürünleri imal ettik.

Sektörde edinmiş olduğumuz deneyimle sanayi dünyasında adımızdan söz ettiriyoruz. Kremalama sistemlerinde yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere farklı makineler tasarlayabiliyoruz. İşletme ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun ediyoruz. Amacımıza ulaşmak için kendimizi geliştiriyoruz. Seperatör dolum makinelerimizle beklentileri tam olarak karşılayabiliyoruz.

Bu konuyu yazdır

  İkinci El Arabalar
Yazar: deniz - 02-08-2020, Saat: 21:46 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

İkinci el arabalardan, az yakan araçlara kadar web site içerisinde her şeyi bulacaksınız. Online kanallar aracılığı ile siteye giriş yapabilirsiniz. Araba rehberi forum sayfasında, araçlara dair birçok bilgilere sahip olacaksınız. Araç dünyasına dair merak ettiğiniz her şeyi anında öğrenmeye başlayacaksınız. Üstelik forum sayfasına ne zaman isterseniz de kolayca erişim yapmaya başlamanız mümkündür. İkinci el araba fiyatları hakkında öğrenmek istediğiniz her şey forum içerisinde bulunuyor. LPG markaları kategorisine de yer vermiş olan forum sayfasında merak ettiğiniz her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmeye başlamanız mümkün.
Az yakan arabalar arayanlara yönelik olarak forum sayfasında bilgiler yer alır. Öğrenmek istediğiniz her bir bilgileri, forum sayfasına yönelerek detaylıca öğrenme fırsatını elde edebilirsiniz.

Adres: http://arabatavsiyesi.com

Bu konuyu yazdır

  MP4 Dönüştürücü
Yazar: creeper - 02-08-2020, Saat: 20:21 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

Mp4 döndürücü konusunda kaliteli şekilde hizmetler sunan kaliteli adreste sizlerde hemen yerinizi alabilirsiniz.

Dönüştürücü arayanlar yapması gereken ise kaliteli adreste yer almaktaduır. Kalite standartlarında bir hiznet sunulmaktadır. O halde hemen sizlerde vakit kaybı yapmadan güvenilir adresinde yolunu tutabilirsiniz. Üst düzeye sahip şekilde hizmetler sunulmaya devam edilir. Online kanallar üzerinden de kaliteli şekilde hizmet verilen adrese yönelmeye başlayabilirsiniz. Üst düzeye sahip şekilde çözümler sunulduğundan dolayı bundan sonra sizlerde yararlanmaya başlayabilirsiniz. 724 indir hizmetlerinden en güzel şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde de indirme işlemleri sorunsuzcfa yapılır. Son dönemin en çok ziyaret edilerek indirme işlemlerine yer veren adreslerden biri olmayı başarmaktayız. naptube indir,toto tv, spotify premium apk ,tencent gaming buddy indir gibi birçok yapabileceğiniz işlemler sitede yer almaktadır. O halde hemen sizlerde kaliteli bir hizmet sunan siteye yönelebilirsiniz. Hızlı bir çözümler sunulduğundan dolatu artık sizlerde bu durumdan en iyi şekilde yararlanmaya da başlamış olacaksınız. Kalite standartlarında bir hizmetler sunulduğundan dolayı en iyi şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Bu konuda sizlerde hizmetlerden

724 İndirme İşlemi
724 indirime konusunda da kolaylık sağlayan kaliteli adrese hemen sizlerde yönelmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda da zoom programı indirmek isteyenlere yönelik olarak da kolaylıklar sunulmaya devam edilir. Birinci sınıf kaliteye sahip şekilde hizmetler sunulmaya da devam edilir. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde de indirme işlemleri sorunsuzcfa yapılır. Son dönemin en çok ziyaret edilerek indirme işlemlerine yer veren adreslerden biri olmayı başarmaktayız.

Bu konuyu yazdır

  MOUNT&BLADE II BANNERLORD FULL İNDİR
Yazar: paylasdur - 02-08-2020, Saat: 17:10 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

Mount & Blade II Bannerlord Full İndir ve1.4.1 Update Resmi Türkçe Dil TakeWorlds Yapımı Ortaçağda Gerçek Rol Yapma Savaş Ve Strateji Oyunudur oyun hepimizin yıllarca beklediği serinin 2. Devam ve yeni çıkan son oyunudur çıkış tarihi 2020 olsada şimdiden oyun düştü diyebiliriz yenilenmiş grafikleri gelişmiş oyun motoru ile bizleri sandbox yani özgürce istediğimiz gibi hareket edebileceğimiz bir açık dünya bekliyor Devasa büyüklükteki haritada istediğiniz gibi herşeyi yapabileceksiniz Özgür ve çeşitli karakterleri arasından seçiminizi yapacaksınız yani oyundaki tüm sınıflar ile içli dışlı olabileceksiniz oyuna başladığınız zaman ister tüccar ister devlet yöneticisi ve bunun gibi çok alanda yani sınıf sistemi çeşitliliği bulunuyor sıfırdan başlayıp karakterinizin saçını fiziksel özelliklerini istediğiniz gibi seçip belirleyebilecek değiştirebileceksiniz gerçek zamanlardan esinlenilmiş ve gerçekliğe dayalı dövüş mekanikleri içeriyor Full Türkçe Dil olarak ücretsiz hızlı tek linklerden direkt indirebilirsiniz oyunda hangi sınıfı seçer isek seçelim kendimizi geliştireceğiz gücümüzü kuvvetimizi hızımızı zekamızı tüm Fiziksel ve kişisel yeteneklerimizi yükseltecek çok güçlü bir karakter olacağız oyuna eklenen yeni içerikler ile kale savunmaları yapacağız sadece savunma değil aynı zamanda atak hücüm yani hangi tarafta olur isek olalım zorlu mücadeleler bizleri bekliyor güncel ve sorunsuz sürüm olarak oynayacaksınız oyunda yüzlerce çeşit gerçek silah bulunuyor silahların yanı sıra savunma alatleri yani tüm savaş araçlarını içeriyor Arbaletler Kılıçlar Kalkanlar Oklar Yaylar Mızraklar Ciritler Fırlatma Baltaları Fırlatma Bıçakları Kayalar Mancınık Sistemi Hançerler Kılıçlar Baltalar Çekiçler Gürzler Sırıklı Silahlar Çiftlik Aletleri yani kendimizi savunabileceğimiz ve saldıra bileceğimiz en ufak bir araç olacak köylerde ticaret yapabilecek uzun yolculuklara çıkacak kervanları koruyacak Tüm Dünyayı konu alıyor diyebilirsiniz Yüzlerce devlet imparatorluk ve çeşitli dinler inançlar toplumlar ırklar sınıflar oyunda şimdilik Multiplayer Ve Online desteği mevcuttur yani çok oyunculu çevrim içi gerçek oyuncular ile oynayabilirsiniz yapacaklarınızın sınırı yok

Mount & Blade 2 Bannerlord Full İndir Torrent Tek Link Türkçe Online Crack Ücretsiz, Nasıl İndirilir? Hiç orta çağa dönüp, orada ki savaşın içerisinde yer almayı düşündünüz mü? Artık düşünmenize de gerek yok. Çünkü Mount & Blade 2 Bannerlord oyunu sizleri orta çağa götürerek, sizi büyük bir savaşın ortasına atıyor. Yenilenmiş grafiği ve fiziği ile size gerçekçi bir rol yapma deneyimi sunan oyunda, silahını ve zırhını kuşanıp, adamlarını toplayarak kendi hiyerarşini kurmak için saldırılarda bulunacaksınız. Çeşit çeşit silah içerisinden dilediğinizde ustalaşarak, silahınızı geliştirecek ve düşmanınıza karşı daha güçlü vuruşlar yapabileceksiniz. Seçeceğiniz karakter sınıfına göre silahınızı geliştirerek, güçlü vuruşlar ile orduları devirerek kendi imparatorluğunuzun bayraklarını dikmeye başlayın. Yada savaş arenasında öldürdüğünüz düşmanın silahını alın ve düşmana kendi silahı ile saldırın.

Oyunda silah çeşitleri çok fazla. Kılıç, tırpan, ok, yay, bıçak, balta diye böyle saymaya devam etsek sabaha kadar okumak zorunda kalırsınız. Ancak savunma silahları ve kaleleri yıkmak için saldırı silahları da mevcut. Mancılıklar kurup düşman kalesine saldırırken, duvarlarını hızla yıkabilir yada bu mancılıkları kendi kalenizi savunmak için kullanabilirsiniz. Kendi imparatorluğunuzu kurmak ve büyütmek için diplomasiye de başvurabilirsiniz. Diplomasi ile anlaşmalar yaparak toprak ve ganimet kazanabilir yada diğer krallıklara savaş ilanı yapabilirsiniz. Oyun o kadar çok gerçekçi ki, diğer krallıklarda ki prensesler ile evlenebilir ve böylece barış yapabilirsiniz. Yada kurnaz bir kral olarak düşmanınıza çeşitli ihanetler de bulunabilirsiniz.

Eğer ki gerçekçi deneyimler ile orta çağ savaşlarına katılıp, kalelere saldırılar yapmak yada kalenizi düşmanlarınıza karşı eski savaşlarda ki gibi savunmak istiyorsanız aşağıdaki sizlere paylaşmış olduğum indirme linklerinden Mount & Blade 2 Bannerlord full indirin ve bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde tek link ücretsiz olarak crackli kurarak, sizde bu gerçekçi fizik motoruna sahip oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

keyifli oyunlar

TalesWorlds; Mount and Blade 2 Bannerlord ile piyasaya bomba gibi düştü.
oyun motoru ve birçok modellemede üst kaliteyi yakalayan TalesWorlds ekibi mount and blade'in o klasik kokusunu bannerlord ile devam ettiriyor..

Mount & Blade Warband piyasaya çıkışının üstünden tam 10 yıl geçmişti ve Mount & Blade 2 Bannerlord ile Devasa bir oyunla piyasaya giriş yaptılar.

Oyun henüz erken erişim olduğu için bazı buglar mevcut ama oyunu temiz bir şekilde oynayabiliyoruz ve ordumuzu toplayıp yeni dünyayı eskisi gibi fethetmeye devam ediyoruz. Oyunu fulloyunindir.net ayracalığı ile indirebiliriniz.

Mount & Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri:
Windows'un 7-8-8.1-10 Sürümlü 64 Bit işletim Sistemleri
intel core i3 8100 - AMD Ryzen 3 1200 - işlemciler
intel UHD Grafik 630 - Nvidia GeForce GTX 660 - AMD Radeon HD 7850 Ekran Kartları
2 GB Video Bellek Ekran Kartı Ram
Bellek 6 GB Ram
Oyun'un Boyutu 24 GB - Disk'te Boş Yer 50 GB

Kaynak : https://www.intifada1453.com/konu-mount-...indir.html

Bu konuyu yazdır

  Finansal Bilgilerde Doğru Adres
Yazar: sadomazo909 - 02-08-2020, Saat: 17:07 - Forum: Ana Forum - Yorum Yok

Finansal Bilgilerde Doğru Adres
Kredi haber ve bilgileri yanında kredi notu, kredi kartları ve farklı finansal bilgilerin bir arada sunulduğu site, kullanıcılar tarafından yakından izleniyor. Site üzerinde ayrıca bankalar tarafından yapılan kampanyalar, iş geliştirme bilgileri ve ekonomiye dair gündem haberlerini de bulabiliyorsunuz.
Başarılı Tasarım
İhtiyaç duyulan bilgilere hızlı bir şekilde ulaşım imkanı sunan, oldukça başarılı bir tasarım ve dizayna sahip olan site, kredi hesaplama gibi faydalı bilgileri de kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu sayede çok beğenilen site, daima günceli yakalayan yayın tarzı ve editörlerinin çalışma sistemiyle de fark oluşturuyor.
Farklı Konularda Bilgilendirme
Site üzerinde ihtiyaç kredileri, hibe kredi, KOSGEB kredileri, para transfer işlemleri, ekonomi dünyasına dair bilgiler, forex, borsa, finans alanında gelişmeler ve kredi notu öğrenme gibi haber ve imkanların tümünü bir arada bulabiliyorsunuz.
Okunulan makalelerin yorum kısmından merak ettiklerinizi sorma imkanını da sağlayan site, bu şekilde kullanıcılarının merak ettiklerine en kısa sürede yanıt bulabilmelerine olanak sağlıyor. Sitenin özgün ve özel hizmetlerine http://kredinisorgula.com/ adresinden ulaşabiliyorsunuz.

Bu konuyu yazdır